HAKKIMIZDA

Bu meyve Neden MOR?

FAYDALAR

Mor Çilek Sanat Atölyesi

Sanatın Kalbinin Attığı Yer...

Her yıl büyür bizim mor çilek. Çürümez, ezilmez, dimdik ayakta durur. Hiç korkusu yoktur küçük çileğin. Sesi hep gürdür, kim ne derse desin o hep sanatını icraa eder. Haklının yanındadır, gururludur bizim çilek ve her zaman hayatı sever, insanları,kuşları ve doğayı. Gelecekten umutludur sevimli çilek, geçmişten ders çıkartmayı bilir. Düşünmeyi çok sever haşere çilek, zaten aklı biraz kıttır. O yüzden en çok gülmeyi sever bizim sanatçı çilek. Gülmeyi, Güldürmeyi ve Düşündürmeyi...

Mor Çilek'te Neler var ?

Biz Kimiz ?

Kurumumuz 2002  yılından itibaren  eksikliği hissedilen ve okullarda yeterince verilemeyen sanat, teknoloji ve iletişim konularında ve eğitimin ihtiyaç duyduğu alanlarda hobi amaçlı sanat kursu hizmeti veren bir atölyedir

Kurumumuz sadece sanat atölyesi değil aynı zamanda çocuk tiyatrosu ve reklam ajansı olarakta hizmet vermektedir. Ankara da Batıkent’te hizmet veren kurumumuz Türkiye’ nin 81 ilinde başarıyla oyunlar sergilemiş, ses getiren yaratıcı projeler hazırlamış ve önemli firmalarında reklam tasarım işlerini yapmıştır. Halen bu çalışmalarına devam etmekte ve yeni yaratıcı fikirleriyle hızla büyümektedir…

Mor Çilek’te Eğitim;

Kurumumuz akademik yeterliliğe sahip eğitimcilerimizle; yaratıcı, öz güveni yüksek, alanında uzman bireyler yetiştirmeyi misyon edinmiştir.

Mor Çilek Fikir Sanat Atölyesi, 23 yıldır Sanat ve İletişim alanlarında buluş,yaratıcılık, teknoloji kullanma performans sergileme ile bunu uygulanabilir profesyonelliğe dönüştürme konusunda tecrübeli kurucularının birikimlerini öğrencilere aktardığı bir sanat okuludur. Eğitim sistemine kazandırdığı yeni programları, uygulamaya soktuğu yeni projeleri ile sürekli gelişimi ilke edinmiştir.

Eğitimlerimiz öğrencilerin kişisel gelişimleri, kas gelişimleri ve yaş grupları dikkate alınarak yapılmaktadır. Öğrencilerimiz; yetenek eğilimleri takip edilerek ilgilendikleri alanlarda uzmanlaşması için yoğun programlara alınmaktadır. Öğrencilerimiz aldıkları eğitim sayesinde akademik yaşamlarında başarıya ulaşmaktadır.

Grup çalışmaları dışında bireysel ( birebir) eğitimlerimiz de mevcuttur.

Mor Çilek’te Verilen Eğitim Programları;

 1. Ankara Batıkent Piano Eğitimi Kursu, Ankara Batıkent Gitar Eğitimi Kursu, Ankara Batıkent Keman Eğitimi Kursu, Ankara Batıkent Yan flüt Eğitimi Kursu, Ankara Batıkent Davul Eğitimi Kursu, Ankara Batıkent Saz – Bağlama Eğitimi Kursları
 2. Ankara Batıkent Bale Eğitimi Kursu, Ankara Batıkent Modern Dansları Eğitimi Kursu, Ankara Batıkent Latin Dansları Eğitimi Kursu ve Ankara Batıkent Düğün Dansı Eğitimi Kursu
 3. Ankara Batıkent Jimnastik Eğitimi Kursu, Ankara Batıkent Yoga Eğitimi Kursu ve Ankara Batıkent Plates Eğitimi Kursları
 4. Ankara Batıkent Resim Eğitimi Kursu, Ankara Batıkent Seramik Eğitimi Kursu, Ankara Batıkent Heykel Eğitimi Kursları
 5. Ankara Batıkent Geleneksel Türk El Sanatları Eğitimi Kursları
 6. Ankara Batıkent Satranç Eğitimi Kursu, ve Ankara Batıkent Fotoğrafçılık Eğitimi Kursları
 7. Ankara Batıkent 3D Çizim Eğitimi Kursu, Ankara Batıkent Grafik Tasarım Eğitimi Kursu ve Ankara Batıkent Yazılım Eğitimi Kursları
 8. Ankara Batıkent Güzel Sanatlar Fakültelerine Hazırlık Eğitimi Kursları

EĞİTİMLERİMİZ

EĞİTİM PROGRAMLARIMIZDA NELER VAR?

team

.

ANKARA BATIKENT TİYATRO EĞİTİMİ KURSU

Ankara Batıkent’te bulunan Mor Çilek Fikir Sanat Atölyemizde konservatuara hazırlanan oyuncu adaylarının eğitimlerini en üst düzeyde tamamlayabilecekleri şan kursu, solfej kursu, drama ve tiyatro eğitimi kurumumuzda verilmektedir. Vermiş olduğumuz konservatuara hazırlık eğitim kurs programımız, alanında profesyonel olan konservatuar mezunu deneyimli hocalarımız tarafından verilmektedir. Hedeflerinize ulaşmak için yürüdüğünüz bu zorlu yolda deneyimlerimizin bizlere sağladığı kazanımlarla sizleri de hedeflerinize ulaştırmak için buradayız.

Tiyatro eğitimi kursumuz ayrıca hobi amaçlı katılmak isteyen yetişkinler için de faaliyet göstermektedir.

Sanat atölyelerimizde çocuklarımıza yönelik drama ve tiyatro kursu da vermekteyiz.

Vazgeçilmez bir tutku olan tiyatro, sahnedeki kişinin özgüveni geliştirir, topluma duyarlı ve bilinçli bireyler olmasını sağlar. Bu noktada biz de sanat aşıkları olarak sizlerle aynı yolda yürümekten kıvanç duyarız.

Hobi amaçlı tiyatro eğitimi kursu ve konservatuara hazırlık kurs programımız hakkında bilgi almak için lütfen bizi arayınız.

team

ANKARA BATIKENT YETENEK SINAVLARINA HAZIRLIK EĞİTİMİ KURSU .

Hafta içi ve hafta sonu grupları olarak dersler verilmektedir.
Ankara Batıkent’te bulunan Mor Çilek Fikir Sanat Atölyemizde güzel sanatlar fakültesinden mezun kadromuzla yetenek sınavlarına hazırlık kursu verilmektedir. Öğrenciler kurslarımızda temel olarak desen (canlı modelden çizim, obje etütleri) ve imgesel tasarım (perspektif, iç ve dış mekan çizimi teknikleri, hayalden figür ve obje çizimi) eğitimi alırlar. Batıkent’te Sanat Atölyemizde desen ve imgesel tasarım eğitiminin yanı sıra girmek istedikleri üniversitenin sınav teknikleri doğrultusunda, renk ( suluboya, pastel, lavi vb.), sanat tarihi, uygulamalı modelaj (heykel) ve grafik eğitimi görürler.
Başlıca Ankara Batıkent’te Eğitim veren kurs programlarımız: Resim kursu, heykel kursu, seramik kursu, Geleneksel Türk El Sanatları kursu ve grafik tasarım kursudur.

team

ANKARA BATIKENT DRAMA EĞİTİMİ KURSU .

Aylık 4 hafta üzerinde planlanarak haftada en az 1 saat üzerinden ders verilmektedir.
Ankara Batıkent’te bulunan Mor Çilek Sanat Atölyemizde drama kurslarımızda verilen eğitim ile çocukların bütün duyu organları etkin bir şekilde kullanıldığı için dikkat, algılama, dinleme, konuşma, bedenini de kullanarak anlatma ve yorumlama gibi iletişim becerileri gelişir. Çocuk, kurslarımızda aldığı bu becerilerle kendini ve sorunlarını ifade edebilmeyi ve yorumlamayı öğrenir. Mor Çilek Drama eğitimi kursu, çocuğun utangaçlık, çekingenlik vb. olumsuz duygulardan arınmasını sağlar.
Sanatın ve sanat eserlerinin oluşturulmasında da düş gücü olmazsa olmaz bir koşuldur. Batıkent’te Drama eğitimi kursumuz, çocukların sanatçı ruh taşıyan bireyler olarak yetişmesinde de önemli rol oynar, çocuğun düş gücünü geliştirir ve zenginleştirir.
Ankara Batıkent’te Drama Eğitimi kursumuz hakkında detaylı bilgi almak için lütfen bizi arayınız.

team

ANKARA BATIKENT BALE EĞİTİMİ KURSU .

Aylık 4 hafta üzerinde planlanarak haftada en az 1 saat üzerinden ders verilmektedir.
Ankara Batıkent’te bulunan Mor Çilek Fikir Sanat Atölyemizdeki kurs eğitimlerimizde bale eğitimi kursumuza 4-6 yaşlarından itibaren öğrenci kabul edilir. 8 yaş ve üstü için fiziksel uygunluk ve bale eğitim seviyeleri tespit edilerek kurs sınıflarına yerleştirilir. Batıkent’te kurumumuzun eğitim kadrosu konservatuar mezunları sanatçılar ve çocuklarla iyi iletişim kurabilen uzman eğitmenlerden oluşmaktadır.
Ankara Batıkent’te Bale eğitimi kurs sürelerimiz 1 ile 1,5 saat arasında, çocuğun aldığı verime göre değişmektedir.

team

ANKARA BATIKENT MODERN DANS EĞİTİMİ KURSU .

Aylık 4 hafta üzerinde planlanarak haftada en az 1 saat üzerinden ders verilmektedir.
Ankara Batıkent’te bulunan Mor Çilek Fikir Sanat Atölyemizdeki kurslarımızda modern dans eğitimine 6 yaş ve üstü için fiziksel uygunluk ve dans eğitim seviyeleri tespit edilerek sınıflara yerleştirilir. Kurumumuzun eğitim kadrosu konservatuvar mezunları sanatçılar ve çocuklarla iyi iletişim kurabilen uzman eğitmenlerden oluşmaktadır.
Modern Dans soyut olan hislerimizi, duygularımızı somutlaştırıp fark etmemizi sağlar.
Modern dans eğitimi kursu sürelerimiz 1 ile 1,5 saat arasında, çocuğun aldığı verime göre değişmektedir.

team

ANKARA BATIKENT HALK DANSLARI EĞİTİMİ KURSU .

Ankara Batıkent’te bulunan Mor Çilek Fikir Sanat Atölyesi’nde konusunda uzman hocalarımız eşliğinde verilen halk dansları kurslarımız, küçük yaştan itibaren çocuklarımızın zihinsel ve bedensel gelişimine katkı sağlarken aynı zamanda dünyada eşi benzeri olmayan Anadolu kültürümüzü tanıyıp, özümsemelerini sağlar.
Halk dansları eğitimi kursumuzla çocuklarınıza sağlıklı bir gelecek vermek için sizleri de kurumumuza bekleriz.

team

ANKARA BATIKENT LATİN DANSLARI EĞİTİMİ KURSU .

Yüksek enerjili ve hareketli ritimleriyle karşı konulmaz Latin Dansları Cha cha, Bachata, Tumba ve Salsa Ankara Batıkent’te bulunan Mor Çilek Fikir Sanat Atölyesi’nde vücut buluyor. Hem küçük yaşlardan itibaren çocuklarınıza hem de yetişkinlere verdiğimiz Latin Dansları kurslarımız çocuklarımızın fiziksel ve zihinsel gelişimine katkı sağlarken yetişkinlerin formda kalmalarını ve zihinlerini boşaltmalarını sağlamaktadır.
Latin dans kurslarımızla alakalı detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

team

ANKARA BATIKENT DÜĞÜN DANS EĞİTİMİ KURSU .

Hayatınızın en önemli günü gelip çattığında ilk dansınızı akılda kalıcı ve göz kamaştırıcı olmasını isterseniz Ankara Batıkent’te ki düğün dansı kurslarımızda profesyonel hocalarımız eşliğinde verilen dans eğitimiyle bu anı ölümsüzleştirebilirsiniz.
Düğün dansı dersi kursu programlarımız 5, 9, 12 saatlik seçenekleriyle talebinize göre bir hafta ve bir aylık olarak dağıtılabilir.
Düğün dansı kurs programımız hakkında bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

team

ANKARA BATIKENT JİMNASTİK EĞİTİMİ KURSU .

Bedenin fiziksel yapısını düzeltme, güçlendirme ve geliştirme amacıyla düzenli hareket ettirme sanatıdır. Sağlıklı ve fit bir görünüm sağlayıp daha zinde hissetmek için Ankara Batıkent’te bulunan Mor Çilek Fikir Sanat Atölyesi’nde jimnastik eğitimi kursumuza bekleriz.
Jimnastik eğitimi kursumuz hakkında detaylı bilgi almak için lütfen bizi arayınız.

team

ANKARA BATIKENT KEMAN EĞİTİMİ KURSU .

Aylık 4 hafta üzerinde planlanarak haftada en az 1 saat üzerinden ders verilmektedir
Ankara Batıkent’te bulunan Mor Çilek Fikir Sanat Atölyemizdeki eğitim kurslarımızda insanı derinden etkileyen, eşsiz güzellikteki sesiyle, yaylı çalgılar ailesinin en önemli üyesi keman sazının eğitimi verilmektedir. Keman eğitimi kurslarımızın başlangıç süreçlerini atlatan bir öğrencinin disiplinli çalışmasıyla kısa sürede dinleyenlere ve kendine yüksek hazlar yaşatabileceği, duygularının anlatırken rahat bir şekilde kullanabileceği ve en önemlisi yaşam kalitesini bir adım ileri taşıyabileceği, zarafetiyle enstrümanı çalan kişinin öz güvenini destekleyici özellikleri vardır. Bu eşsiz deneyimi yaşamak için Batıkent’te bulunan sanat atölyemize bekleriz.
Keman eğitim kursu sürelerimiz 1 ile 1,5 saat arasında, çocuğun aldığı verime göre değişmektedir.

team

ANKARA BATIKENT PİYANO EĞİTİMİ KURSU .

Aylık 4 hafta üzerinde planlanarak haftada en az 1 saat üzerinden ders verilmektedir
Piyano, tuşlu bir çalgıdır. Tuşlarına basıldığında, sahip olduğu karmaşık çekiçli mekanizma sayesinde tellere vurarak ses veren klavyeli bir enstrümandır. Piyano eğitimi kursumuzda eğitim alan çocukların hafızaları gelişir, kolay unutmaz ve odaklanma problemi yaşamazlar. Aileler çocuklarına piyano dersi aldırarak, kendilerine en güzel hediyeyi vermiş olurlar. Bu güzel hediyeyi çocuğunuza vermek için Ankara Batıkent’teki Mor Çilek Fikir Sanat Atölyemize bekleriz.
Piyano eğitimi kurs sürelerimiz 1 ile 1,5 saat arasında, çocuğun aldığı verime göre değişmektedir.

team

ANKARA BATIKENT GİTAR EĞİTİMİ KURSU .

Aylık 4 hafta üzerinde planlanarak haftada en az 1 saat üzerinden ders verilmektedir
Ankara Batıkent’te bulunan Mor Çilek Fikir Atölyemizdeki eğitim kurslarımızda tecrübeli ve profesyonel eğitmen kadromuz ile erken yaşlarda başlayarak gitar eğitimi kursu vermekte ve müzik sevgisi aşılamaktadır.
Müziğin en rahat ve en yaygın aktarıldığı müzik aleti gitardır. Gitar öğrencilerinin bilmesi gereken en önemli şey gitarın diğer enstrümanlara karşın çok daha hızlı öğrenilebilinecek olmasıdır.
Eğitim kurs sürelerimiz 1 ile 1,5 saat arasında, çocuğun aldığı verime göre değişmektedir.

team

YAN FLÜT EĞİTİMİ

YAN FLÜT EĞİTİMİ

ANKARA BATIKENT YAN FLÜT EĞİTİMİ KURSU .

Aylık 4 hafta üzerinde planlanarak haftada en az 1 saat üzerinden ders verilmektedir
Ankara Batıkent’te bulunan Mor Çilek Fikir Sanat Atölyemizdeki eğitim kurslarımızda tecrübeli ve profesyonel eğitmen kadromuz ile erken yaşlarda başlayarak yan flüt eğitimi vermektedir ve müzik sevgisi aşılamaktadır.
Flüt eğitimi kursumuzun ilk amacı öğrencinin müzik sevgisini uyandırmak, hayal dünyasında müzik imgesini geliştirmek, ritim duygusunu vermektir.

team

ANKARA BATIKENT KLARNET EĞİTİMİ KURSU .

Aylık 4 hafta üzerinde planlanarak haftada en az 1 saat üzerinden ders verilmektedir.

Ankara Batıkent’te bulunan Mor Çilek Fikir Sanat Atölyemizdeki eğitim kurslarımızda tecrübeli ve profesyonel eğitmen kadromuz ile yetişkinler için klarnet kursu eğitimi verilmektedir.

Klarnet eğitimi kursumuzun ilk amacı öğrenciye müzik sevgisi aşılamak, hayal dünyasında müzik imgesini geliştirmek ve ritim duygusunu vermektir.

Klarnet, eşsiz nağmeleriyle hem üfleyene hem de dinleyenlere unutulmaz anlar yaşatan üflemeli bir enstrümandır.

Ankara Batıkent’te bulunan Klarnet eğitimi kursumuz hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

team

ANKARA BATIKENT NEY EĞİTİMİ KURSU .

Ney üflemek tabiriyle kullanılan Türk Sanat Müziği’nin vazgeçilmezi, tasavvuf müziğinin simgesi, segah makamının baş tacı ney üflemeli bir müzik aletidir. Ankara Batıkent’te bulunan Mor Çilek Fikir Sanat Atölyesi’nde uzman hocalarımız eşliğinde verilen ney kursumuza bekleriz.
Ankara Batıkent’te Ney eğitimi kursumuz hakkında detaylı bilgi almak için lütfen bizi arayınız.

team

ANKARA BATIKENT BAĞLAMA EĞİTİMİ KURSU .

Enstrüman çalmak insanda müzik kulağı oluşturur, dinginlik katar, öz güven verir ve kendini tanımasını sağlar.
Türk Halk Müziği’nde yaygın olarak kullanılan enstrüman telli bağlamadır. Ankara Batıkent’te bulunan Mor Çilek Fikir Sanat Atölyesi’ndeki bağlama eğitim kursumuzda insana dinginlik veren, türkülerle kendi kültürünü tanımasını sağlayan, her yaş grubuna uygun bağlama kursu eğitimi profesyonel hocalar tarafından verilmektedir.
Bağlama eğitimi kursumuz hakkında detaylı bilgi almak için lütfen bizi arayınız.

team

ANKARA BATIKENT SATRANÇ EĞİTİMİ KURSU .

Aylık 4 hafta üzerinde planlanarak haftada en az 1 saat üzerinden ders verilmektedir.
Ankara Batıkent’te bulunan Mor Çilek Fikir Sanat Atölyemizde satranç kursu eğitimi ile çocuklara konsantre olmayı öğreterek burada kazandığı bu özelliği diğer alanlara da taşıması amaçlanır.
Yaşamda da satranç, oyununda da esas olan mücadeledir. Satranç bir mücadele yönetimi, yönetim becerisidir, yönetim sanatıdır. Vermiş olduğumuz satranç kursu, bizlere oyunda olduğu gibi yaşamda da kısa ve uzun vadeli hedeflerin olması gerektiğini, amacı olmayan oyununda yaşamın da bir şey ifade etmeyeceğini anlatır. Hedefe ulaşmak için bir plan yapılması bu plan doğrultusunda eldeki olanakların en akılcı, en ekonomik kullanımını öğretir. Hedefe ulaşan yolda, gelebilecek tüm olumsuzluklara karşın tedbirli olmayı öğretir.
Ankara Batıkent’te kurs eğitim sürelerimiz 1 ile 1,5 saat arasında, çocuğun aldığı verime göre değişmektedir.

team

ANKARA BATIKENT İNGİLİZCE DİL EĞİTİMİ KURSU .

Ankara Batıkent’te bulunan Mor Çilek Fikir Sanat Atölyemizde İngilizce Dil Eğitimi kursumuz çocukların yaş grubuna uygun öğrenme ihtiyaçları göz önünde bulundurularak geliştirilmiştir. Hem görsel hem de işitsel öğrenme kaynakları teknolojik imkanlarla birleştirilmiş ve bu sayede çocukların İngilizceyi severek öğrenmelerini sağlayacak bir sistem oluşturulmuştur.
İngilizce Dil kurs eğitimimiz okul eğitimine yönelik olmayıp, sınıfa girildiği anda çocukların sadece İngilizce konuşmaları sağlanarak pratik konuşma eğitimi hedeflenmiştir. Ankara Batıkent’te bulunan Kurs Atölyemizde verilen kurslarda uygulanan yaparak ve yaşarak öğrenme modelimizde oyun, film, müzik gibi aktivitelerden yararlanılmaktadır.

team

ANKARA BATIKENT GRAFİK TASARIM EĞİTİMİ KURSU .

Grafik tasarım bir mesajı iletmek, bir görseli geliştirmek veya bir düşünceyi görselleştirmek için metnin ve görsellerin algılanabilir ve görülebilir bir düzlemde, iki boyutlu veya üç boyutlu olarak organize edilmesini içeren yaratıcı bir süreçtir. Kursiyerlerimiz grafik tasarım eğitimi kursunun sonucunda grafik programlarının yanı sıra grafik tasarımının temellerini, renk bilgisini, broşür, afiş, logo gibi firmaların kurumsal kimlik yönetimini öğrenirler. Ayrıca yapılan tasarımların matbaa ve baskı süreci ile ilgili teknik bilgileri, çıkabilecek sorunlarla ilgili detaylar ile ilgili de bilgi sahibi olurlar.
Ankara Batıkent’teki Mor Çilek Fikir Sanat Atölyesi’nde konusunda uzman hocalar eşliğinde kurslarımızda grafik tasarım da dahil olmak üzere yetenek sınavlarına hazırlık eğitimleri verilmektedir.
Yetenek sınavlarına hazırlık ve grafik tasarım eğitimi kurslarımız hakkında detaylı bilgi almak için lütfen bizi arayınız.

team

ANKARA BATIKENT WEB TASARIM VE PROGRAMLAMA EĞİTİMİ KURSU .

Web sitesinin etkili bir reklam ve iletişim aracı olduğu görülmektedir. Ürünlerinizi ve fikirlerinizi yansıtan bir web sitesi sahibi olmak sizin için iyi bir tanıtım aracıdır. Sizinle veya müşterinizle ilgili bilgi almak isteyenleri sürekli güncel tutulabilen içeriğiyle dikkat çeken site tasarımları yapmak için Ankara Batıkent’te bulunan Mor Çilek Fikir Sanat Atölyesinde uzman hocalarımız eşliğinde verilen web tasarımı eğitimi kurslarımıza sizleri de bekleriz.
Batıkent’te Web tasarım eğitimi kursumuz hakkında detaylı bilgi almak lütfen için bizi arayınız.

team

ANKARA BATIKENT 3D MODELLEME EĞİTİMİ KURSU .

Mimari projeler, endüstriyel ürünlerin üretiminde, eğitim projelerinde, animasyon gibi alanlarda, autocad, 3ds max, maya, lightwave, cinema 4d, photoshop gibi programlarda yapılan 3 boyutlu modellemeyi Ankara Batıkent’te bulunan Mor Çilek Fikir Sanat Atölyesinde uzman hocalarımız eşliğinde verilen eğitimlerimizde öğrenebilirsiniz.
3D modelleme tekniği ürünlerinizin tasarımının modellenmesi ve gerçekçilik kazanması sağlanır.
Ankara Batıkent’te 3D modelleme eğitimi kurs programımız hakkında bilgi almak lütfen için bizi arayınız.

team

ANKARA BATIKENT EL SANATLARI EĞİTİMİ KURSU .

Ankara Batıkent’te bulunan Mor Çilek Fikir Atölyemizdeki eğitim kurslarımız sayesinde çocuğunuzun geleceğini ve hoş vakit geçirmesini böylesine düşünürken kendinize vakit ayırmayı unutmayın!

Yetişkinler için el sanatları kurslarımız:

Ebru

Hat

Minyatür

Takı tasarımı

Çini

Seramik

AKTİVİTELER

AKTİVİTELERİMİZ.

Yeni Yıl Programı

Yeni Yıl Programı

SEVİMLİ DİNAZOR OYUNU

SEVİMLİ DİNAZOR OYUNU

AFACAN EKMEĞE KARŞI OYUNU

AFACAN EKMEĞE KARŞI OYUNU

Oyunbozanlar Oyunu

Çürük Oyunu

Yeni Yıla Merhaba Partisi

Derslerimizden Kareler

Yeni Yıl Programı

Çam Ağacı Oyunumuz

Animasyon Şov

OYUNCAKLARIN DANSI ADLI ÇOCUK OYUNUMUZ

PROJELERİMİZ

PROJELERİMİZ.

AFACAN EKMEĞE KARŞI OYUNU Untitled-1

SAMUR NEREDE OYUNU samur-holding1

MOR ÇİLEK AJANS.

log

WEB SİTESİ İÇİN TIKLAYINIZ

MOR ÇİLEK SANAT.

log

WEB SİTESİ İÇİN TIKLAYINIZ

MOR ÇİLEK TİYATRO.

log

WEB SİTESİ İÇİN TIKLAYINIZ

İletişim

BİZE ULAŞIN.

İletişim .

Adres: Başkent Blv. Asyamaç Yapı Kooperatifi No:204/15 (Çağdaş Market Üstü)

Batıkent / ANKARA / TÜRKİYE

Telefon:: 0 312 256 23 32 – 0 531 721 85 06 – 0 546 640 39 93

E-posta: cilekmor@gmail.com – info@morcilek.net

  Adınız (gerekli)

  Epostanız (gerekli)

  Konu

  İletiniz